Verimli Isı İçin Sunulan Petek Temizleme Hizmeti
Evlerde olmazsa olmaz konumunda yer alan üst teknolojik cihazların başında gelen kombi cihazları, aynı zaman petek malzemeleri kullanılarak olumlu sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Kombilerin sürekli olarak temizlenmesi ve bakımı yapılması gerektiği gibi, aynı zamanda peteklerinde düzenli şekilde temizlenmesi gerekmektedir. İşinin ehli ve usta kadromuz sayesinde sunduğumuz petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde, farklı yapılarda elde edilmesi gereken ısıların daha verimli olmasını sağlamaktayız. Bunun yanı sıra daha az enerji kullanımı ile birlikte tasarruf elde ederek, ısınmanızı sağlayacak olduğumuz hizmetlerimiz, kesintisiz destekler ile gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizleme Hizmeti Aşamaları
Verilen siparişlerin ardından, adrese kadar hızlı şekilde giden personellerimiz, petek temizleme işlemleri öncesinde ilk olarak petek vanalarını kapatmaktadır. Ancak peteklerin vanasının sadece bir tanesi açık bırakılır. Bu işlemlerin ardından petekler sökülmeden ön yıkama işlemine geçilir. Daha sonra peteklerin açılması ile birlikte ilaçlı yıkama işlemine geçilir ve durulma işlemi sonrasında ise filtrelerin temizliği sağlanır. Test etme amaçlı kombiler yakılarak, peteklerin hava alma işlemleri incelenir. Herhangi bir olumsuz durum görülmediği takdirde, sorunsuz olarak kullanılabilmek üzere sahiplerine teslim edilir.

Petek Temizliği Hizmetinde Fiyat Aralıkları
İstanbul’un pek çok farklı noktası için uzun yıllar güvenli olarak sağladığımız hizmetler arasında yer alan petek temizleme işlemlerinde, fiyatlar genel olarak marka ve peteklerin sayısına göre farklılık göstermektedir. Ancak belirli gün ve zamanlar için sağladığımız indirimler sayesinde, tasarruf yaparak temizlik hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.