Garanti Kapsamı İle Sunulan Kombi Tamiri Hizmeti
İstanbul’un farklı ilçeleri için kombi tamiri hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesine özen göstererek, çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Cihazlarda meydana gelebilecek olan arıza ve sorunlar için 1 yıl süreli garanti ile tamir ve bakım işlemlerini sağlamakta ve genel olarak tamir işlemlerini cihazların kullanıldığı bölgelerde gerçekleştirmekteyiz. Uzman kadro ile sunduğumuz hizmetler sayesinde, kısa süre içerisinde tamir işlemlerini sağlayan firmamız, aynı gün içerisinde cihazları sorunsuz olarak teslim etmektedir. 10 yıldan fazladır servis hizmeti sağlayan firmamız, teknolojik cihazlar kullanarak, bakım ve tamir işlemlerini daha sorunsuz şekilde çözmektedir.

Kombi Tamiri Hizmetinde Orijinal Parça Kullanımı
Çok katlı ya da tek katlı yapılar için sorunsuz olarak kullanılabilen kombi cihazları, aynı zamanda petek malzemeler ile desteklenmektedir. Ancak yanlış kullanma ya da uzun süreli kullanmalara bağlı olarak oluşabilecek olan arızalar için gerçekleştirdiğimiz kombi tamiri işlemlerinde, çeşitli fiyatlara yer vermekteyiz. Farklı markaların üretmiş olduğu kombiler, çeşitli parçalardan dolayı arızalanabilmekte ve bunun için değiştirilmesi gereken parçaların, orijinal yedek olmasına dikkat etmekteyiz. Sağlamış olduğumuz işlemler sonrası, kombi cihazlarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kombi Tamiri Hizmetinde Yer Alan Fiyatlar
Özel araç filomuz ile birlikte kapınıza kadar gelerek, diğer eşyalara zarar vermeden gerçekleştirmiş olduğumuz kombi tamiri hizmetlerimizde, fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Değişen fiyatların en temel etkenlerinden birisi, cihazların markası ve meydana gelen arızanın özellikleridir. Yeni parça ile desteklenmesi gereken tamirler, diğerlerine göre daha yüksek maliyetli olsa da, piyasadaki en uygun ücretler üzerinden işlemleri sağlamaktayız.