Usta Personeller İle Sağlanan Klima Montajı Hizmeti
Özellikle sıcak iklimlerde oldukça nemli geçen yaz ayları için tercih edilen klimalar, günümüzde birbirinden farklı markalar tarafınca fabrika alanlarında üretilerek piyasaya sürülmektedir. Ancak farklı alışveriş sitelerinden satın alınmış olan klimalar için en önem verilmesi gereken işlemlerin başında klima montajı işlemleri gelmektedir. Uzman kadromuz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz klima servisi hizmetlerimiz sayesinde, cihazların bakım ve de montaj işlemlerinde de yer veren firmamız, montaj işlemi öncesinde bazı önemli içeriklere dikkat ederek, hizmetlerini sürdürmektedir.

Klima Montajı Öncesinde Dikkat Edilen Kurallar
Genel olarak 1 ile 2 saat içerisinde sonlandırmış olduğumuz montaj işlemleri için öncelikle cihazların hangi marka tarafınca üretilmiş olduğuna ve de montaj edilecek olan alanların, uygun olup olmadığına özen göstermekteyiz. Uygun fiyatlar ile birlikte sağladığımız klima servisi hizmetlerimiz arasında yer alan montaj işlemlerinde, klimaların en fazla verim alınabilmesi için doğru alanlara monte edilmesine dikkat etmekteyiz. Odayı iyi ısıtabilmesi, iyi soğutabilmesi, iç ve dış ekipmanlarının birbirine yakın olması, fazla sıcak almaması ve odadaki kişi sayısı gibi içeriklere dikkat ederek, montajları sağlamaktayız.

Doğru Yöntemler İle Sağlanan Klima Montajı
İşinde deneyimli ve ne yapması gerektiğini iyi derecede bilen montaj elemanlarımız tarafınca sunulan montaj işlemlerinde ilk önce iç sacı, doğru duvar üzerine etkili monte etmekteyiz. 10 yıldan fazla bir süredir sağladığımız klima servisi işlemlerimizde, monte edilecek olan klimalar için ayrıca sac için gerekli olan delikler için matkap ve hilti kullanarak delmekteyiz. Tüm bunların yanı sıra delme işlemlerinde diğer eşyalara zarar gelmemesi adına, doğru ambalajlar ile örtmekte ve sorunsuz olarak cihazları, sac üzerine monte etmekteyiz.