Kesintisiz Destek İle Sağlanan Klima Bakımı
Hangi markaya ait olursa olsun, yılda en az 1 kez yaptırılması gereken klima bakımı uygulamaları için dikkat etmeniz gereken bazı önemli bilgiler bulunmaktadır. Öncelikle bakımı yapacak olan kişilerin, gerekli eğitimleri almış olması ve işinde uzman olması gerekmektedir. Aynı zamanda doğru ekipmanlar ile birlikte gerçekleştirilmesi gereken bakımlar sonrasında, klimalarda görülebilecek olan yanma ya da patlama gibi ciddi olumsuz durumların görülmemesi sağlanmaktadır. Bahsedilen durumlar için aralıksız olarak hizmet sunan firmamız, bakım öncesi ve sonrasında da kesintisiz olarak destek alabilmenize ve sorularınıza cevap almanıza katkı sunmaktadır.

Klima Bakımı Hizmetinde Yer Alan Özellikler
Daha temiz hava verebilmesi ve az enerji harcayarak, bütçeyi desteklemesi açısından gerekli olan klima bakımı hizmetleri, firmamız tarafınca özel malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle klima bakımında ilk olarak filtreler temizlenmektedir. Bu sayede hava filtrelerinin daha etkili, aynı zamanda doğru şekilde çalışması sağlanır. Bunun yanı sıra temizleme malzemeleri kullanılarak, içeride biriken toz ve lekelerin çıkarılması sağlanmaktadır.

Hızlı Teslimat İle Sunulan Klima Bakımı Hizmeti
İstanbul’un Avcılar ve çeşitli ilçelerinde sağlamış olduğumuz klima bakımı hizmetlerinde, her gün düzenli olarak tamir ve servis işlemi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin sorun ve ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunabilmek adına, cihazların bakım işlemlerini genel olarak yerinde gerçekleştiren firmamız, yaklaşık 30 dakika gibi kısa süre içerisinde bakımları tamamlamakta ve sahiplerine kullanabilmek üzere teslim etmektedir.