Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız. Kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. Küçükçekmece ve çevresine hizmet veren ekibimiz ile sizi kışa hazırlıyoruz.

Küçükçekmece Kombi Tamiri
Bilgi ve tecrübe isteyen kombi tamiri işlemlerinde, bakım ve onarım için tercih edecek olduğunuz kişilerin, işinin ehli insanlardan oluşmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Sektörde uzun yıllar montaj ve kombi tamiri hizmeti sağlamakta olan firmamız, Küçükçekmece ve çevresinde hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Kombi cihazlarında yaşanabilecek olan sorunlar genel olarak, ateşlememe yapmaması sonucunda görülebilmektedir. Bunun yanı sıra su akıtması durumları da sıkça görülebilen arızaların başında gelmektedir. Bahsedilen sorunların çeşitlerine göre gerçekleştirecek olduğumuz tamir hizmetlerinde, sorunların net tespiti için üst teknolojik aletlerini kullanmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Kombi Tamiri Hizmeti
İstanbul’un Anadolu yakasında sağlamış olduğumuz kombi tamiri hizmetlerimiz için bünyemizde tutacak olduğumuz bakım ve montaj elemanlarımızın, işinde başarılı ve güler yüzlü olmasına özen göstermekteyiz. Bu sayede sağlayacak olduğumuz hizmetlerimiz öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, ticari ilişkilerin yanı sıra, aile ortamı içerisinde hizmet sunmayı da ön planda tutmaktadır. Akla gelebilecek olan tüm marka çeşidi olan kombiler için sunduğumuz servis hizmetlerinde, özel araçlarımız ile adreslere kısa süre içerisinde ulaşmaktayız.

Kalıcı Arızalar İçin Kaliteli Çözümlü Kombi Tamiri Hizmeti
İster yeni markalar tarafınca üretilmiş olsun, isterse de 50 yıllık dev markalar tarafınca üretilmiş olsun her kombi cihazlarında arızalar görülmektedir. Farklı nedenlere bağlı olarak arızalar görülen kombilerde, bu tür sorunları ortadan kaldırabilmenin en etkili yolu düzenli bakım işlemleridir. Profesyonel personellerimiz ile sağladığımız kombi tamiri hizmetlerimizde, kalıcı arıza görülen kombiler için, orijinal parça değişimi ile ilk günkü gibi kullanılabilmesini sağlamaktayız.