Florya Kombi Tamir Bakımı
İşini seven ve müşteriler ile birlikte iyi diyaloglara giren personellerimiz ile birlikte sunmuş olduğumuz kombi bakımı hizmetlerimizde, cihazlarınızın daha doğru ve etkili şekilde çalışabilmesi adına gerekli olan tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. İstanbul Florya semti için sağlamış olduğumuz servis hizmetlerinde, aynı zamanda Anadolu yakasında yer alan tüm ilçe ve semtler için sorunsuz olarak ulaşımlar yapmakta ve onarım ya da montaj işlemlerini yerine getirmekteyiz. Servis hizmetlerimiz için müşterilerimizin can güvenliğini esas alan firmamız, insan hayatına önem vermek adına 7/24 canlı destek hattı üzerinden iletişime geçmenizi sağlamaktadır.

Doğru Ekipman İle Sağlanan Kombi Tamiri Hizmeti
Kombi cihazlarında meydana gelebilecek olan sorunların en başında ısı vermemesi gelmektedir. Isı vermeyen kombilerde, genellikle çalışır durumda olmakta ancak herhangi bir ısı sistemini alanlara yaymamaktadır. Bahsedilen bu tür sorunlar için kombi tamiri hizmeti gerçekleştiren firmamız, işinde deneyimli personellerinin yanı sıra sorunların analiz edilmesi ve tespit edilebilmesi için doğru ekipmanları kullanmaya özen göstermektedir.

Kombi Bakımı Servisinde Yer Alan Fiyat Aralıkları
Garanti kapsamı adı altında gerçekleştirmiş olduğumuz kombi tamiri hizmetlerimizde, cihazların markası, meydana gelen arızaların çeşidi ve boyutları gibi nedenlerden dolayı değişen fiyatlarda, indirim ya da kampanyalar firmamız tarafından sunulmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler doğrultusunda hızlı şekilde harekete geçen personellerimiz, cihazların onarım işlemini kısa süre içerisinde tamamlamakta ve sorunsuz olarak kullanım avantajları ile müşterilerimize teslim etmektedir.