Avcılar Kombi Servisi Her günün 24 saati bize acil servis telefonu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz enkısa süre içerisinde size ulaşacak ve en iyişekilde hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren Avcılar kombi servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Kombi Servisi
Temel ihtiyaçlarımız arasında bulunan barınma ihtiyaçlar için kullanılan ev yapılarında, çetin geçen soğuk gün ve zamanlar için ısınabilmek amacı ile tercih edilen kombi cihazları, her türlü yapılar için özel boyutlarda üretilmektedir. Üretimi sağlayan firma ya da markalara farklılık gösteren kombi özelliklerinde, genel olarak 5 ile 10 yıl garanti süreleri bulunmaktadır. Ancak bu süreler sonucunda cihazlarda görülebilecek olan arızalar için garantiler geçerli olmamaktadır. Bu durumda etkili ve kaliteli çözümler ile sunduğumuz Avcılar Kombi Servisi hizmetlerinden yararlanabilir ve doğru uygulamalar ile eski haline getirilen kombilerinizi, 1 yıl garanti süreleri ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Güvenilir Arıza Tespiti İle Sunulan Avcılar Kombi Servisi
Bünyemizde çalışan kişilerin, işlerinde başarılı ve gerekli testlerden geçmiş olmasına dikkat eden firmamız, Avcılar Kombi Servisi ile gerçekleştirilen hizmetler arasında yer alan tamir işlemlerinde, öncelikle arızaların doğru ve kısa süre içerisinde tespit edilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullanmış olduğumuz cihazlar sayesinde, cihaz ve insan güvenliğini ön planda tutan personellerimiz tamir, bakım ve montaj işlemlerini de sorunsuz şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Tasarruf Yapmanızı Sağlayan Avcılar Kombi Servisi
Televizyon, radyo, mutfak robotu ve elektrik süpürgesi gibi çok sayıda teknolojik cihazlardaki en büyük sorunlardan birisi, kullanılan elektriğin fazla olmasıdır. Oldukça fazla enerji tüketimi sağlayan cihazlar arasında yer alan kombiler, ay sonunda elektrik faturasının fazla gelmesini sağladığı gibi ayrıca doğalgaz faturasının da fazla gelmesini sağlamaktadır. Sunduğumuz Avcılar Kombi Servisi hizmeti sayesinde, kombilerinizden daha yüksek performans almanız mümkün olmakta ve buna göre tasarruf yaparak, cihazlarınızın kullanılmasına imkân tanınmaktadır.